TWORZYMY DLA ZDROWIA I KOMFORTU. DLA CIEBIE

Poznaj naszą ofertę

DODATKI DO KLIMATYZATORÓW I OSUSZACZY

Akcesoria Fersk

Marka Fersk

ROZWIĄZANIA PRZYGOTOWANE DLA CIEBIE

Fersk Vind 2 Silver w salonie

Najpopularniejsze klimatyzatory przenośne i osuszacze powietrza z filtrami HEPA

Opinie o fersk.pl

ZADOWOLENI UŻYTKOWNICY

Kupuj bezpośrednio na stronie

Szybka i darmowa wysyłka urządzeń

Setki pozytywnych opinii potwierdzonych zakupem

Porady

Osuszacz powietrza z oczyszczaczem - Recepta na pleśń i wilgoć w domu

Osuszacz powietrza z oczyszczaczem to gwarancja czystego powietrza w domu. Urządzenie 2 w 1 z jednej strony usuwa nadmiar wody z powietrza, a z drugiej pomaga w walce z pleśnią, wilgocią czy smogiem. 

Zobacz więcej

Klimatyzator przenośny czy stacjonarny: Co wybrać?

Wybór odpowiedniego klimatyzatora jest kluczowy dla zapewnienia komfortu termicznego w domu czy biurze. Porównajmy klimatyzatory przenośne, takie jak Fersk Vind 2 WiFi HEPA, z klimatyzatorami stacjonarnymi typu split.

Zobacz więcej

Aplikacja mobilna osuszaczy powietrza Fersk Torr

Fersk Torr korzysta z aplikacji mobilnej Smart Life – Smart Living. Dzięki temu możesz mieć pod ręką wszystkie najpotrzebniejsze funkcje osuszacza i opcje dodatkowe!

Zobacz więcej

Zadowoleni klienci Fersk

Nasze urządzenia kupisz na tej stronie lub u internetowych, autoryzowanych sprzedawców. Dopełniamy wszelkich starań, by sprzęty były oferowane w proponowanych przez nas cenach.

Zadowolenie klientów potwierdzają pozytywne recenzje naszych klimatyzatorów przenośnych oraz osuszaczy powietrza, a także opinie użytkowników Ceneo i Allegro.

Słuchamy sugestii naszych klientów, dlatego nieustannie pracujemy nad usprawnieniami klimatyzatora przenośnego Vind 2 oraz osuszacza powietrza Torr. Poza tym dążymy do wprowadzenia do sprzedaży nowych urządzeń, które będą odpowiedzią na potrzeby coraz większej liczby zainteresowanych klientów.

Dlaczego warto wybrać Fersk?

Kupując urządzenie marki Fersk, otrzymasz w zestawie wszystko czego potrzebujesz, a nawet więcej!

Klimatyzator przenośny Fersk Vind 2 WIFI HEPA w zestawie ma rurę wyrzutową, konieczną do prawidłowego funkcjonowania. Do zestawu dołączamy uniwersalną uszczelkę okienną, nie musisz nic dokupować: rękaw na okno zapewnia odpowiednie uszczelnienie, które podnosi wydajność chłodzenia klimatyzatorem przenośnym.

Poza dołączonym pilotem możesz sterować klimatyzatorem przenośnym Fersk za pomocą aplikacji mobilnej Smart Life – Smart Living w swoim telefonie. W cenie urządzenia dostajesz filtr HEPA, który oczyszcza powietrze z alergenów, smogu, zarodników pleśni, a także zatrzymuje bakterie i wirusy.

Osuszacz powietrza Fersk Torr również posiada w zestawie filtr HEPA oraz wbudowany jonizator powietrza, który usprawnia proces filtracji i neutralizuje rozwój drobnoustrojów. Do osuszacza dołączamy gumowy wężyk odpływowy, którego możesz, ale nie musisz, używać podczas osuszania pomieszczeń. Osuszacz powietrza Fersk Torr może być sterowany z poziomu panelu sterowania lub poprzez aplikację mobilną.

1
    1
    Twój koszyk
    Osuszacz powietrza Fersk Torr 30
    1 X 1149,00  = 1149,00