Klimatyzator przenośny Fersk Lite

Klimatyzatory
0,00 zł

Fersk Lite to nowość, która zaskakuje świetną ceną i parametrami technicznymi.
Podczas chłodzenia klimatyzator przenośny oczyszcza powietrze filtrem HEPA, zapewniając czyste i komfortowo zimne powietrze.

 • Moc chłodnicza 2,6 kW (9000 BTU)
 • 4 tryby pracy
 • Filtr HEPA zatrzymujący alergeny i smog
 • Inteligentna aplikacja mobilna
 • Uszczelka okienna gratis
 • Kup na Homespot.pl

  Idealnie dopasowany do maks. 26 m²

  Poczuj chłód w swoim domu

  Moc chłodnicza 2,6 kW i duży przepływ powietrza (360 m³/h) pozwalają szybko chłodzić mniejsze i średniej wielkości pomieszczenia. Fersk Lite ochłodzi sypialnię przed snem, zmniejszy temperaturę w pokoju, w którym właśnie pracujesz lub odpoczywasz. 

  Klimatyzator przenośny z rurą to jedyna skuteczna alternatywa dla klimatyzacji stacjonarnej typu split. Fersk Lite wydmuchuje do pomieszczenia mocno schłodzone powietrze (temp. poniżej 10℃), w tym samym czasie odprowadzając gorące powietrze przez rurę wyrzutową za okno.

  Korzystna cena i innowacyjne rozwiązania

  Wszystko czego potrzebujesz
  • 4 funkcje, które zadbają o Twój komfort i zdrowie: chłodzenie, oczyszczanie, osuszanie i cyrkulacja powietrza; 
  • sterowanie przez aplikację mobilną: po połączeniu z siecią Wi-Fi możesz kontrolować urządzenie z dowolnego miejsca, programując własne reguły działania, dopasowane perfekcyjnie pod Twój tryb życia; 
  • wymienny filtr HEPA: filtr o wysokiej klasie H13, znany z oczyszczaczy powietrza zatrzymuje alergeny roślinne i zwierzęce, cząsteczki smogu, roztocza kurzu oraz wirusy i bakterie; 
  • uszczelka okienna gratis:  materiałowy kołnierz na okno do wyprowadzenia rury wyrzutowej; zapewnia większą wydajność chłodzenia i zabezpiecza przed napływem gorącego powietrza z powrotem do pomieszczenia; 

   

  Nie tylko chłodzenie

  Funkcje dodatkowe, które polubisz

  Na wyposażeniu klimatyzatora przenośnego Fersk Lite znalazło się kilka usprawnień, które pozwalają na wygodne korzystanie z urządzenia:

  • kółka – dzięki nim łatwo przestawisz klimatyzator; 
  • pilot – do sterowania urządzeniem; 
  • 3-stopniowa moc nawiewu;
  • timer – programator czasowy do ustalenia momentu włączenia lub wyłączenia urządzenia; 
  • funkcja SWING – uruchamia oscylację żaluzji przy wylocie dla równomiernego rozprowadzenia chłodu; 

  Fersk Lite z filtrem HEPA daje chłodne i czyste powietrze

  Oddychaj przyjemnie, oddychaj zdrowo

  Ciepłe dni to nie tylko walka z upałem, ale równie często zmagania z nasilającą się alergią. Fersk Lite łączy w sobie dwie funkcje, które rozwiążą oba problemy: skuteczne chłodzenie i filtr HEPA klasy H13. 

  Stosowany w klimatyzatorze Fersk Lite filtr wykazuje skuteczność filtracji na poziomie 99,95%. 

  Klimatyzator może filtrować również powietrze jesienią i zimą, gdy w Polsce pojawia się groźny dla zdrowia smog. Wówczas możesz korzystać wyłącznie z trybu wiatraka (FAN), bez konieczności chłodzenia: filtr HEPA działa niezależnie od wybranej funkcji, jeśli jest włożony przy wlocie powietrza z tyłu urządzenia. 

  Bądź smart z aplikacją mobilną

  Klimatyzator przenośny z Wi-Fi

  Żeby odkryć pełnię możliwości modelu Lite wystarczy, że pobierzesz na swój telefon lub inne urządzenie mobilne aplikację SMART LIFE – SMART LIVING i połączysz ją przez sieć Wi-Fi ze swoim klimatyzatorem. 

  Z poziomu aplikacji mobilnej możesz sterować urządzeniem, wybierając odpowiednie funkcje i parametry. Jednak to nie wszystko! 

  Możesz ustawić własny harmonogram pracy i reguły, które będą określać, kiedy i w jakich okolicznościach powinien działać Twój klimatyzator przenośny. 

  • Powrót z pracy? Zaplanuj schłodzenie 30 min przed powrotem. 
  • Włącz chłodzenie, gdy temperatura przekroczy ustaloną wartość. 
  • Wieczorem suszysz pranie? Ustal godzinę, w której klimatyzator zacznie osuszać powietrze.  

  Pobierz na swój telefon aplikację SMART LIFE – SMART LIVING i połącz ją ze swoim klimatyzatorem przenośnym Fersk Vind 2 WIFI HEPA. Aplikacja dostępna jest na smartfony z systemami operacyjnymi Android i iOS.

  Fersk Lite nie wymaga montażu

  Wszystko, czego potrzebujesz dostaniesz w zestawie

  Żeby cieszyć się chłodem w gorące dni, musisz tylko ustawić klimatyzator blisko okna i gniazdka prądu, podłączyć rurę wyrzutową i wystawić ją przez okno. 

  Klimatyzator przenośny to często jedyna możliwość skutecznego chłodzenia dla osób, które wynajmują mieszkanie lub nie otrzymały pozwolenia na montaż klimatyzacji split (bo budynek jest zabytkowy lub nie zgodziła się na to spółdzielnia mieszkaniowa). 

  Do klimatyzatora przenośnego Fersk Lite dołączona jest uszczelka okienna. Składa się z dwóch części: pierwsza część materiału z taśmą klejąca montowana jest na ramie okiennej, a druga z rzepami przytwierdzona jest do pierwszej, tworząc szczelny kołnierz. Wygodny suwak pozwala otworzyć uszczelkę i wystawić przez nią rurę odprowadzającą gorące powietrze.

  Zalecamy stosowanie uszczelki okiennej, ponieważ zapobiega ona napływowi gorącego powietrza z zewnątrz do pomieszczenia. 

   

  Ekologiczny czynnik R290

  Wszystkie urządzenia marki Fersk wykorzystują naturalny i ekologiczny czynnik chłodniczy – R290, czyli czysty propan. Nie musisz uzupełniać („nabijać”) urządzenia, czynnik chłodniczy płynie w obiegu zamkniętym, nie ulega zużyciu.

  Specyfikacja techniczna

  Tryby pracy chłodzenie, osuszanie, cyrkulacja; oczyszczanie z filtrem HEPA na każdym trybie pracy;
  Funkcje i wyposażenie dodatkowe sterowanie przez Wi-Fi (2,4 GHz), filtr HEPA H13, SWING, pilot i panel sterowania LED, timer 24 h, uniwersalna uszczelka okienna
  Powierzchnia maksymalna dla trybu chłodzenia (dla pom. o wys. 2,7 m) 26 m²
  Wydajność chłodzenia 2,6 kW (9000 BTU)
  Maksymalna moc znamionowa (chłodzenie) 960 W
  Współczynnik EER + klasa energetyczna chłodzenia 2,61, klasa A
  Maksymalny przepływ powietrza 360 m³/h
  Wydajność w trybie osuszania 0,8 l/ h lub 19,2 l /24 h
  Poziom głośności do 64 dB
  Czynnik chłodniczy R290A
  Zawartość pudełka klimatyzator przenośny, rura wyrzutowa, rękaw naokienny (uniwersalna uszczelka), filtr HEPA AllergyProtect, pilot (baterie w zestawie), instrukcja obsługi
  Wymiary klimatyzatora (szer. x wys. x gł.) 43 x 72 x 36 cm
  Waga klimatyzatora 28 kg