...
Klimatyzator przenośny z funkcją grzania. Poznaj Fersk Vind 2 Wifi HEPA Fersk 8 marca, 2022

Klimatyzator przenośny z funkcją grzania. Poznaj Fersk Vind 2 Wifi HEPA

Fersk

Fersk Vind 2 WiFi HEPA, klimatyzator, który chłodzi i grzeje

Tryb grzania to jeden z trybów, w którym może działać klimatyzator przenośny Fersk Vind 2 WiFi HEPA. Oczywiście klimatyzacja kojarzy się głównie z chłodzeniem, jednak zależało nam na tym, żeby urządzenie było wielofunkcyjne i przydatne przez cały rok. 

Dzięki temu możesz cieszyć się komfortem cieplnym, zarówno podczas upalnego lata, jak i mroźnej zimy. Dodatkowo takie rozwiązanie sprawia, że dołączony do urządzenia filtr HEPA AllergyProtect, przyda się zarówno w cieplejszych porach roku, wyłapując alergeny pylących roślin, jak i w sezonie grzewczym, zatrzymując szkodliwe cząsteczki smogu. 

Moc grzewcza i przepływ powietrza – Fersk Vind 2 WiFi HEPA to mocne i szybkie urządzenie

Moc grzewcza wynosi 3,3 kW (11000 BTU). W budynkach dobrze ocieplonych Fersk Vind 2 WiFi HEPA może dogrzewać pomieszczenia o powierzchni maksymalnej około 40 metrów kwadratowych. W gorzej izolowanych budynkach ta moc grzewcza, będzie odpowiednia dla pomieszczeń do 27 metrów kwadratowych. 

Maksymalny przepływ powietrza z filtrem HEPA AllergyProtect wynosi 340 m³/h, co pozwala na szybkie wypełnienie pomieszczenia ogrzanym powietrzem. W swoich czterech ścianach od razu poczujesz się otoczony przytulnym ciepłem.

klimatyzator-fersk-w-pokoju z palmą_ccexpress (1) (1)

Jak ustawić klimatyzator przenośny Fersk Vind 2 WiFi HEPA na grzanie?

Funkcja grzania to odwrócona funkcja chłodzenia. Podczas chłodzenia, ciepłe powietrze jest odprowadzane przez rurę wyrzutową poza budynek, w celu zwiększenia efektywności urządzenia. Tryb ogrzewania odwraca ten obieg i do pomieszczenia trafia ciepłe powietrze. 

Dlatego po odpowiednim zamontowaniu rury wyrzutowej możesz od razu wybrać funkcję grzania za pomocą panelu sterowania, pilota lub aplikacji mobilnej: wybierz MODE, następnie funkcję ogrzewania, której symbolem jest słońce. I gotowe. Wybierz wymaganą temperaturę i ciesz się przyjemnym ciepłem. 

Wydajność ogrzewania klimatyzatorem Fersk

W grzejnikach elektrycznych stosunek zużycia energii wynosi jeden do jednego. W uproszczeniu oznacza to, że pobranie 1 kW prądu, pozwala na wytworzenie 1 kW energii cieplnej. Zdarza się, że stosunek wypada gorzej, co oznacza, że zwyczajnie przepłacasz. 

W klimatyzatorze przenośnym Fersk Vind 2 WiFi HEPA ten stosunek wypada korzystniej. Maksymalny pobór prądu w trybie grzania wynosi 1500 W, wspomniana wcześniej moc grzewcza wynosi 3,3 kW (11000 BTU). Oznacza to, że stosunek wynosi około 1 do 2.2, co zdecydowanie przemawia na jego korzyść. 

Ogrzewanie nie zużywa czynnika roboczego, nie wymaga także dodatkowych elementów ani skomplikowanych działań ze strony użytkownika. 

 

filtr-hepa-w-klimatyzatorze-fersk vind 2 wifi hepa
Write a comment
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.